MAĞAZALARıMıZ

Mağaza Listesi

Mağaza Mağaza Müdürü Telefon Faks Email Adres İlçe İl
Merkez (232) 355 90 70 (232) 355 90 71 info@tespo.com.tr Zafer Mahallesi Atatürk Caddesi No:184 Kaynaklar - Buca /İZMİR Buca İzmir
İstanbul Depo (216) 5170010-11 istanbul.depo@tespo.com.tr Çobanyıldızı Caddesi Çavuşoğlu Mah. No. 53 Kartal İstanbul
İzmir Depo Süreyya Yılmaz (232) 853 81 55 (232) 853 88 95 sureyya.yilmaz@tespo.com.tr 29 Ekim Mahallesi Aydın Caddesi No:12 Yazıbaşı Torbalı İzmir
Bursa Yalçın Yaman (224) 211 80 80 (224) 211 79 80 tespo.bursa@tespo.com.tr Panayır Mahallesi Yeni Yalova Yolu Caddesi No: 502 Osmangazi Bursa
Kuşadası Rahmi Yurttutan (256) 622 02 14 (256) 622 18 04 tespo.kusadasi@tespo.com.tr Kemerönü Mevki Hacıfeyzullah Mah. Şehit Üstteğmen Cemallettin Yılmaz Cad. No: 18 Kuşadası Aydın
Denizli Yaşar Çelikkorkmaz (258) 268 65 65 (258) 268 56 29 tespo.denizli@tespo.com.tr Ankara Yolu Sevindik Mahallesi BP Benzin İstasyonu Arkası Denizli
Fethiye Bahattin Eren (252) 611 10 16 (252) 611 10 24 tespo.fethiye@tespo.com.tr Menteşeoğlu Mh.No:229 Fethiye Muğla
Alanya Muhammet Bayır (242) 515 25 75 (242)515 25 74 tespo.alanya@tespo.com.tr Cumhuriyet Mahallesi Çevre Yolu Sanayi Önü Alanya Antalya
Antalya Devran Canıllıoğlu (242) 339 99 30 (242) 339 99 33 tespo.antalya@tespo.com.tr Gazi Bulvarı No:755 Demokrasi Kavşağı Merkez Antalya
Side Adalet Daşdemir (242) 753 48 65 (242) 753 48 67 tespo.side@tespo.com.tr Manavgat Kavşağı Bilgi Hastanesi Önü Side - Antalya Side Antalya
İzmir - Bornova Muammer Gündoğdu (232) 435 55 25 (232) 435 73 36 tespo.bornova@tespo.com.tr 2.Sanayi Sitesi Önü 301 Sokak No:8 Bornova İzmir
Marmaris Dursunay Yüksek (252) 417 35 72 (252) 417 41 03 tespo.marmaris@tespo.com.tr Merkez Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi No:1 Armutalan Marmaris Muğla
İstanbul - Kartal Ahmet Güler (216) 353 31 13 (216) 353 18 28 tespo.kartal@tespo.com.tr Topselvi Mahallesi Kubilay Caddesi No: 98 Kartal İstanbul
Eskişehir Ali Kocabıçak (222) 237 19 03 (222) 217 79 36 tespo.eskisehir@tespo.com.tr Ankara Cad. (Cum. Bul.) Gündoğdu Mahallesi No: 237 Devlet Su İşleri Karşısı Eskişehir
İzmir - Gültepe Birol Balkan (232) 469 60 30 (232) 469 50 10 tespo.gultepe@tespo.com.tr Zeybek Mahallesi 2388 Sokak No: 5/A Gültepe Gültepe İzmir
İzmir - Osmangazi Orhan Ayker (232) 346 38 00 (232) 346 38 39 tespo.osmangazi@tespo.com.tr 590/1 sok. No.2 Osmangazi, Bayraklı – İZMİR Osmangazi İzmir
İstanbul - Küçükköy Ercan Öztürk (212) 618 33 33 (212) 618 33 40 tespo.kucukkoy@tespo.com.tr İstanbul Caddesi No:36 Fevzi Çakmak Mahallesi Gaziosmanpaşa 34240 İstanbul Gaziosmanpaşa İstanbul
İstanbul - Arnavutköy Bayram Bülbül (212) 597 01 45 (212) 597 01 65 tespo.arnavutkoy@tespo.com.tr Merkez Mah. Osmangazi Cad. No:30-34C Arnavutköy İstanbul
İstanbul - Beylikdüzü Halil Dinçer (212) 875 31 11 (212) 875 31 20 tespo.beylikduzu@tespo.com.tr Beylikdüzü O.S.B Bakırcılar Sitesi Açelya Cad. No:9 (Total Benzin İstasyonu ve Akbank Karşısı) Beylikdüzü İstanbul
Balıkesir Ekrem Kasapoğlu (266) 234 01 10 (266) 234 01 60 tespo.balikesir@tespo.com.tr Paşaalanı Mah. 393 Sokak No:3/A/1 Karesi Balıkesir
Yazıcıya gönder 
Tespo C&C'den alışveriş yapıyor musunuz?

 Herzaman
 Bazen
 Hiçbirzaman

ANA SAYFA  | HAKKIMIZDA  | MAĞAZALARIMIZ | MÜŞTERİ HİZMETLERİ  | İNSAN KAYNAKLARI  | İLETİŞİM